درباره گالری آنلاین رزالین

 

 

گالری رزالین با هدف توسعه و بهبود فضای کسب و کار اینترنتی در حوزه صنایع‌دستی و هنری ایجاد شده است. ما برآنیم تا با ارائه محصولات با کیفیت و جذاب، رضایت مشتریان گرامی را جلب نماییم.

یکی دیگر از اهداف ما (گالری رزالین) ایجاد اشتغال به صورت دورکاری می‌باشد. تا از این طریق بتوانیم خدمتی هرچند ناچیز  و درحد بضاعت، به فضای اقتصادی کشور انجام دهیم. امیدواریم که در این راه دعای خیرتان بدرقه راهمان باشد.

معرفی بخش‌های گالری آنلاین رزالین

صنایع چوب:

در این بخش از گالری، ما سعی خواهیم کرد برخی صنایع دستی و هنر چوب مانند معرق، منبت و مشبک را برای شما عرضه نماییم.

هنر معرق کاری در قرن ششم هجری در دوره سلجوقی متداول شد و در قرن هشتم هجری در دوره صفویه به اوج شکوفایی خود رسید. هنر معرق چوب در آغاز برای تزیین سطح میز، بوفه و در به‌کار برده می‌شد و تنها نقش‌های اسلیمی با 5 رنگ چوب آبنوس، فوفل، گلابی، سنجد، توت مورد استفاده قرار می‌گرفت و گاه برای تنوع از خاتم هم استفاده می‌شد. در همین راستا گالری رزالین مفتخر است انواع معرق، منبت و مشبک را برای علاقه‌مندان به این هنر عرضه کند.

زیورآلات:

دنیای جواهرات پر از زیبایی است. به هر بخش که نظری بیفکنیم جواهراتی می‌بینیم که از آن‌چه پیش‌تر دیده‌ایم، هم متفاوت است و هم زیبا. وقتی پای سنگ‌ها به میان می‌آید، فوران رنگ روی گردن‌بندها و دست‌بندها و انگشترها و گوشواره‌ها جلوه‌ای آسمانی می‌گیرد. در این‌جا مجموعه‌ای از جواهرات با سنگ‌های متفاوت و به رنگ‌های رویایی پیش روی شما نهاده‌ایم تا شما هم مثل ما از این دنیای زیبا و پر از زیبایی لذت ببرید.

این مجموعه شامل گوش‌واره، دست‌بند، انگشتر، گردن‌بند و پابند می‌باشد. همچنین ما سعی نموده‌ایم ست‌های بسیار زیبایی از این مجموعه را به شما تقدیم نماییم.

چرم:

ویترای:

وبلاگ: